Nová generácia kvapiek

Prečo teda kvapky novej generácie?

Doteraz sme sa mohli stretnúť s rôznymi preparátmi, vyrobenými maceráciou, extrakciou CO2 a ďalšími metódami.

Už na titulnej strane našej stránky ste si mohli všimnúť fotografiu, ktorou sa snažíme názorne ukázať, aké množstvo konkrétnej bylinky sme použili na ten ktorý extrakt. Koniec koncov, je to veľmi jasne uvedené na obaloch našich prípravkov.

Pred samotnou extrakciou je potrebné pripraviť surovinu – teda bylinky, čo znamená jej vysušenie tak , aby mala potrebnú vlhkosť a navyše vhodnú veľkosť, ako to môžete vidieť na obrázkoch pri rozšírenom popise účinkov byliniek. Takto pripravená surovina sa vkladá do uzavretého koša s filtrom, ktorý má mriežku, aby zadržala každú neštandardnú veľkosť namletej bylinky.

Pri extrahovaní je použité rozpúšťadlo 1,1,1,2 – tetrafluorethan farmaceutickej kvality a extrakcia prebieha pri teplote ľudského tela, čo nám umožňuje získať neporovnateľne väčšiu škálu účinných látok z byliniek, získavame celé spektrum látok – absolut extrakt a navyše zachované v najvyššej kvalite a maximálnej koncentrácii. Táto metóda nám umožňuje dostať z bylinky aj tie látky , ktoré doteraz nebola schopná vytiahnuť žiadna iná technológia.

Zdieľať tento článok:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Extrakty z bylín
Alchemilka